R-Serwis
www.Reprywatyzacja.info.pl
do strony głównej

Kontakt z R-Serwisem


Z góry bardzo dziękujemy za wszystkie przysyłane nam przez Państwa emaile z uwagami, sugestiami i opiniami J.

Będziemy starali się w miarę możliwości brać je pod uwagę podczas dalszego rozwijania Serwisu – jego treści, formy redakcyjnej i technologii.

Aby ułatwić nam reagowanie na Państwa emaile, bardzo prosimy w jednym emailu poruszać tylko jedną sprawę, zwięźle określając ją w polu „temat” emaila. W razie potrzeby należy wysłać kilka e-maili, każdy dotyczący oddzielnej sprawy, chyba kilka spraw wiąże się ze sobą.


Uwagi, sugestie, opinie

reprywatyzacja@yahoo.com


Problemy techniczne

Zglaszanie problemow dot. R-Serwisu: z kodowaniem polskich znaków, z linkami, przeglądaniem stron Serwisu za pomocą przeglądarki itp.

reprywatyzacja@yahoo.com


WSPÓŁPRACA

Autor R-Serwisu chętnie rozważy ciekawe propozycje współpracy – ze strony wydawnictw, kancelarii prawnych i innych instytucji i/ lub osób – w zakresie dalszego rozwoju R-Serwisu, dalszych prac merytorycznych i wydawniczych dotyczących przygotowywanego „Vademecum poszkodowanego i pełnomocnika procesowego”, przewidzianego do udostępniania na zasadach komercyjnych, a także wszelkie inne. Patrz także: O Autorze.

reprywatyzacja@yahoo.com


INNE SPRAWY

reprywatyzacja@yahoo.com


kontakt osobisty

W celu kontaktu osobistego z autorem R-Serwisu (Warszawa) prosimy o uprzedni kontakt emailowy: reprywatyzacja@yahoo.com.


Wszelkie prawa autorskie i do baz danych niniejszego Serwisu R  – zastrzeżone.

© Juliusz Bennich-Zalewski (autor i właściciel serwisu)


Data ostatniej aktualizacji: 2003.05.05